Kolegium Sędziów PZT

ul. Konduktorska 4/10
00-775 Warszawa

E-mail: sedziowie@sedziowiepzt.pl
Numer konta: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Zaplanowane szkolenia

Lista desygnacji

ostatnia aktualizacja: 19.04.2021
Lp. Kat. Turniej Data turnieju Miejscowość Dyrektor turnieju Sędzia naczelny Sędziowie główni
1. U16 Halowy Puchar Polski 07.11-10.11.2020 BKT Advantage Bielsko-Biała Amelia Burnecka Błażej Walczak desygnuje WKS
2. U18 OTK 07.11-10.11.2020 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Przemysław Krawczyk desygnuje WKS
3. U14 OTK Super Seria 07.11-10.11.2020 Kraków Andrzej Grzesło Krzysztof Malczyk desygnuje WKS
4. KiM Halowy Puchar Polski 07.11-10.11.2020 WKT Mera Warszawa Michał Domański Dorota Milczarek Dawid Błaszczyk, Michał Gruszczyński, Jakub Karbownik, Piotr Szymański
5. TnW Halowe Mistrzostwa Polski 11.11-14.11.2020 SIKT Płock Wiesław Chrobot Małgorzata Plichcińska desygnuje WKS
6. U18 OTK 14.11-17.11.2020 SCS Sokół Chorzów Roman Wędrocha Iwona Lisiecka desygnuje WKS
7. U16 OTK 14.11-17.11.2020 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Jakub Żbik desygnuje WKS
8. U14 OTK 14.11-17.11.2020 KT GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba Marcin Baruchowski desygnuje WKS
9. KiM Halowy Puchar Polski 14.11-17.11.2020 Bydgoska Fundacja Tenisowa GEM Ryszard Robaszkiewicz Tomasz Pazik Dawid Błaszczyk, Michał Gruszczyński, Wojciech Sobieraj, Piotr Szymański
10. U16 OTK 14.11-17.11.2020 KS Start-Wisła Toruń Jarosław Adamkiewicz Michał Szwed desygnuje WKS
11. U14 OTK 14.11-17.11.2020 KT Szczawno-Zdrój Robert Kosiński Bronisław Przybył desygnuje WKS
12. U18 ITF J5 16.11-22.11.2020 ŚCT Pszczyna Wojciech Pękała Patrycja Mierzwińska Łukasz Kędzior, Bartosz Niewiadomski, Józef Poteralski, TG: Michał Gruszczyński
13. U14 Halowy Puchar Polski 21.11-24.11.2020 BKT Advantage Bielsko-Biała Aleksandra Musiał Błażej Walczak desygnuje WKS
14. U12 OTK - 16 21.11-23.11.2020 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Dorota Milczarek desygnuje WKS
15. U16 OTK 21.11-24.11.2020 KT GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba Tomasz Pazik desygnuje WKS
16. U12 OTK 21.11-24.11.2020 KT Zabrze Ignacy Urbański Józef Poteralski desygnuje WKS
17. KiM OTK - 16 21.11-23.11.2020 SCS Sokół Chorzów Roman Wędrocha Dawid Klawikowski desygnuje WKS
18. U16 OTK 21.11-24.11.2020 KS Start-Wisła Toruń Jarosław Adamkiewicz Michał Szwed desygnuje WKS
19. U18 ITF J3 23.11-29.11.2020 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Krzysztof Malczyk Michał Gruszczyński, Łukasz Kędzior, Piotr Szymański, Paulina Trocha
20. U12 OTK Super Seria 28.11-01.12.2020 Kraków Krzysztof Malczyk Błażej Walczak desygnuje WKS
21. U16 OTK 28.11-01.12.2020 KT GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba Tomasz Pazik desygnuje WKS
22. U14 OTK 28.11-01.12.2020 KT Szczawno-Zdrój Robert Kosiński Piotr Stanek desygnuje WKS
23. U14 OTK 28.11-01.12.2020 GKS Górnik Łęczna Stanisław Adam Stańczyk Janusz Sewastianow desygnuje WKS
24. U16 OTK 28.11-01.12.2020 RTT Rybnik Aleksander Panfil Jakub Żbik desygnuje WKS
25. KiM OTK - 16 28.11-30.11.2020 BKT Advantage Bielsko-Biała Aleksandra Musiał Iwona Lisiecka desygnuje WKS
26. KiM Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 01.12-03.12.2020 UKS Dwójka Zielona Góra Renata Skrzypczyńska Wojciech Mazerant Daniel Hossa, Daniel Ignatowicz
27. KiM Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 01.12-03.12.2020 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Józef Poteralski desygnuje WKS
28. U12 OTK 05.12-08.12.2020 SCS Sokół Chorzów Roman Wędrocha Jakub Żbik desygnuje WKS
29. U14 Halowy Puchar Polski 05.12-08.12.2020 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Przemysław Krawczyk desygnuje WKS
30. U16 OTK Super Seria 05.12-08.12.2020 ŚCT Pszczyna Wojciech Pękała Józef Poteralski desygnuje WKS
31. U12 OTK - 16 05.12-07.12.2020 KS Start-Wisła Toruń Jarosław Adamkiewicz Michał Szwed desygnuje WKS
32. U18 OTK 05.12-08.12.2020 STT Szczecinek Siergiej Sobolew Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
33. KiM OTK - 16 05.12-07.12.2020 KT Zabrze Ignacy Urbański Błażej Walczak desygnuje WKS
34. U12 Supermasters PZT 12.12-14.12.2020 Toruń Renata Sokołowska Krzysztof Malczyk Dawid Błaszczyk, Michał Gruszczyński, Łukasz Kędzior, Przemysław Krawczyk, Wojciech Sobieraj, Piotr Szymański
35. U14 OTK Super Seria 12.12-15.12.2020 ŚCT Pszczyna Wojciech Pękała Józef Poteralski desygnuje WKS
36. U16 Halowy Puchar Polski 12.12-15.12.2020 AT Angelique Kerber Puszczykowo Beata Rzeźnik-Kerber Anna Kurek desygnuje WKS
37. U18 OTK 12.12-15.12.2020 BKT Advantage Bielsko-Biała Amelia Burnecka Iwona Lisiecka desygnuje WKS
38. KiM Halowy Puchar Polski 12.12-15.12.2020 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek Zuzanna Fras, Paulina Trocha
39. U12 OTK Super Seria 19.12-22.12.2020 ŚCT Pszczyna Wojciech Pękała Jakub Żbik desygnuje WKS
40. U14 Halowy Puchar Polski 19.12-22.12.2020 SKT Promasters Szczecin Siergiej Sobolew Konrad Kosiński desygnuje WKS
41. U16 OTK 19.12-22.12.2020 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Dorota Milczarek desygnuje WKS
42. U18 OTK 19.12-22.12.2020 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
43. KiM OTK - 16 22.12-23.12.2020 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
44. KiM OTK - 16 23.01-25.01.2021 SCS Sokół Chorzów Roman Wędrocha Iwona Lisiecka desygnuje WKS
45. KiM OTK - 16 30.01-02.02.2021 KT Royal Zielona Góra Renata Skrzypczyńska Małgorzata Plichcińska desygnuje WKS
46. U12 OTK - 16 06.02-08.02.2021 BKT Advantage Bielsko-Biała Aleksandra Musiał Błażej Walczak desygnuje WKS
47. U12 OTK 06.02-09.02.2021 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Przemysław Krawczyk desygnuje WKS
48. U14 OTK 06.02-09.02.2021 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Jakub Żbik desygnuje WKS
49. U16 OTK 06.02-09.02.2021 SCS Sokół Chorzów Roman Wędrocha Iwona Lisiecka desygnuje WKS
50. KiM OTK - 16 06.02-08.02.2021 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Józef Poteralski desygnuje WKS
51. U12 OTK - 16 13.02-15.02.2021 BKT Advantage Bielsko-Biała Amelia Burnecka Józef Poteralski desygnuje WKS
52. U12 OTK 13.02-16.02.2021 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Dorota Milczarek desygnuje WKS
53. U14 OTK 13.02-16.02.2021 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
54. U16 OTK 13.02-16.02.2021 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Przemysław Krawczyk desygnuje WKS
55. U14 OTK 13.02-16.02.2021 KS Start-Wisła Toruń Jarosław Adamkiewicz Michał Szwed desygnuje WKS
56. U18 Halowe Mistrzostwa Polski 14.02-21.02.2021 UKS Dwójka Zielona Góra Renata Skrzypczyńska Grzegorz Wójcik Michał Gruszczyński, Konrad Kosiński, Wojciech Sobieraj, TG: Piotr Gorczyca, Łukasz Kędzior
57. U12 OTK - 16 20.02-22.02.2021 MKT Stalowa Wola Włodzimierz Pikulski Janusz Sewastianow desygnuje WKS
58. U12 OTK 20.02-23.02.2021 AT Angelique Kerber Puszczykowo Beata Rzeźnik-Kerber Przemysław Krawczyk desygnuje WKS
59. U14 OTK 20.02-23.02.2021 BKT Advantage Bielsko-Biała Aleksandra Musiał Błażej Walczak desygnuje WKS
60. U18 OTK 20.02-23.02.2021 SCS Sokół Chorzów Roman Wędrocha Iwona Lisiecka desygnuje WKS
61. U18 OTK 20.02-23.02.2021 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Dorota Milczarek desygnuje WKS
62. U16 Halowe Mistrzostwa Polski 21.02-27.02.2021 ŚCT Pszczyna Wojciech Pękała Krzysztof Malczyk Magdalena Bielawska, Łukasz Kędzior, Aleksandra Nadajewska, Piotr Szymański, TG: Dawid Błaszczyk, Wojciech Sobieraj
63. U14 TE 3 21.02-27.02.2021 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Anna Kurek Michał Gruszczyński, Paulina Trocha, Wiktor Krążyński, Oskar Gniewkowski
64. U12 OTK 27.02-02.03.2021 KT Zabrze Ignacy Urbański Józef Poteralski desygnuje WKS
65. U14 OTK 27.02-02.03.2021 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Dorota Milczarek desygnuje WKS
66. U16 OTK 27.02-02.03.2021 ŚCT Pszczyna Wojciech Pękała Jakub Żbik desygnuje WKS
67. KiM OTK - 16 27.02-01.03.2021 BKT Advantage Bielsko-Biała Amelia Burnecka Iwona Lisiecka desygnuje WKS
68. U14 OTK 27.02-02.03.2021 UKS Dwójka Zielona Góra Renata Skrzypczyńska Janusz Sewastianow desygnuje WKS
69. AiS ITF S200 27.02-03.03.2021 SCS Sokół Chorzów Roman Wędrocha Tomasz Bara desygnuje WKS
70. U12 TE 2 28.02-07.03.2021 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Krzysztof Malczyk Michał Gruszczyński, Paulina Trocha, Błażej Szymczak, Oskar Gniewkowski
71. KiM Davis Cup 05.03-06.03.2021 Kalisz Chief: Marek Plichciński
72. U18 OTK Super Seria 05.03-08.03.2021 ŚCT Pszczyna Wojciech Pękała Iwona Lisiecka desygnuje WKS
73. U16 OTK 06.03-09.03.2021 KT Szczawno-Zdrój Robert Kosiński Bronisław Przybył desygnuje WKS
74. U16 OTK 06.03-09.03.2021 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Wojciech Mazerant desygnuje WKS
75. U12 Halowe Mistrzostwa Polski 06.03-12.03.2021 BKT Advantage Bielsko-Biała Aleksandra Musiał Józef Poteralski Magdalena Bielawska, Maciej Marcinkowski, Dawid Klawikowski (EL), TG: Patrycja Batko, Krzysztof Malczyk, Błażej Walczak, Błażej Szymczak
76. U14 Halowa Mistrzostwa Polski 06.03-12.03.2021 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Stanek Paulina Trocha, Michał Gruszczyński, TG: Łukasz Kędzior, Wiktor Krążyński, Aleks Pietrzak, Piotr Szymański, Radosław Banasz/Maksymilian Rozwadowski
77. KiM Halowe Mistrzostwa Polski 08.03-14.03.2021 Bydgoska Fundacja Tenisowa GEM Ryszard Robaszkiewcz Tomasz Pazik Wojciech Sobieraj, Oskar Gniewkowski, Tomasz Krużycki, od 11.03: Łukasz Kędzior, Dawid Błaszczyk, Piotr Szymański
78. U12 OTK - 16 13.03-15.03.2021 ŚCT Pszczyna Wojciech Pękała Jakub Żbik desygnuje WKS
79. U14 OTK - 16 13.03-15.03.2021 MKT Stalowa Wola Włodzimierz Pikulski Janusz Sewastianow desygnuje WKS
80. U14 OTK 13.03-16.03.2021 KS Start-Wisła Toruń Jarosław Adamkiewicz Michał Szwed desygnuje WKS
81. U16 OTK 13.03-16.03.2021 KT Szczawno-Zdrój Robert Kosiński Bronisław Przybył desygnuje WKS
82. U16 OTK 13.03-16.03.2021 AT Angelique Kerber Puszczykowo Beata Rzeźnik-Kerber Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
83. U14 OTK 13.03-16.03.2021 STK Sopot Jarosław Zieliński Marcin Baruchowski desygnuje WKS
84. KiM OTK - 16 13.03-15.03.2021 KT Royal Zielona Góra Renata Skrzypczyńska Małgorzata Plichcińska desygnuje WKS
85. U18 ITF J4 14.03-21.03.2021 SCT Prawobrzeże Szczecin Janusz Korzeniewicz Krzysztof Malczyk Łukasz Kędzior, Konrad Kosiński, Piotr Szymański, +1 WKS
86. AiS ITF S200 20.03-25.03.2021 SKT Promasters Szczecin Andrzej Czyż Tomasz Pazik Kajetan Bałuch, Karina Ptak
87. U16 OTK 20.03-23.03.2021 KT Zabrze Ignacy Urbański Józef Poteralski desygnuje WKS
88. U14 OTK 20.03-23.03.2021 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Jakub Żbik desygnuje WKS
89. KiM OTK - 16 20.03-22.03.2021 ŚCT Pszczyna Wojciech Pękała Iwona Lisiecka desygnuje WKS
90. U14 OTK 20.03-23.03.2021 KT GAT Gdańsk Mariusz Ozdoba Marcin Baruchowski desygnuje WKS
91. U12 OTK Super Seria 20.03-23.03.2021 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Przemysław Krawczyk desygnuje WKS
92. U18 ITF J5 21.03-28.03.2021 AT Angelique Kerber Puszczykowo Beata Rzeźnik-Kerber Marek Plichciński Michał Gruszczyński, Łukasz Kędzior, Piotr Szymański, +1 WKS
93. KiM OTK - 16 27.03-29.03.2021 KS Górnik Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
94. KiM OTK - 16 03.04-05.04.2021 CKT Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Puna Wojciech Mazerant desygnuje WKS
95. KiM OTK - 16 10.04-12.04.2021 TFC Sielska 34 Olsztyn Mirosław Umbras Ryszard Fleszar desygnuje WKS
96. KiM Billie Jean King Cup 16.04-17.04.2021 Bytom Chief: Kamil Ancygier
97. TnW ITF Futures Series Płock Cup 22.04-25.04.2021 Płock Agnieszka Kowalska Marek Plichciński Marcin Cytawa, Michał Gruszczyński, Łukasz Kędzior, Jakub Karbownik
98. U14 OTK 24.04-27.04.2021 POZ BRUK Sobota Wojciech Jaraczewski Przemysław Krawczyl desygnuje WKS
99. KiM OTK - 16 24.04-26.04.2021 TFC Sielska 34 Olsztyn Mirosław Umbras Ryszard Fleszar desygnuje WKS
Dzisiaj jest wtorek, 20 kwiecień 2021.

Urodziny obchodzą: Marek Plichciński, Mateusz Filipek
Statystyki sędziów