Kolegium Sędziów PZT

ul. Konduktorska 4/10
00-775 Warszawa

E-mail: sedziowie@sedziowiepzt.pl
Numer konta: Bank Pekao S.A. 61 1240 1037 1111 0011 1172 8904
Zaplanowane szkolenia

Lista desygnacji

ostatnia aktualizacja: 08.02.2024
Lp. Kat. Turniej Data turnieju Miejscowość Dyrektor turnieju Sędzia naczelny Sędziowie główni
1. U12 OTK 28.12-30.12.2023 CKT Grodzisk Mazowiecki Jarosław Lewandowski Mikołaj Filipek desygnuje WKS
2. U14 OTK 28.12-30.12.2023 fairPlayce Poznań Jakub Rękoś Zuzanna Lamch desygnuje WKS
3. U14 OTK - 16 28.12-30.12.2023 Zielona Góra Katarzyna Skrzypczyńska Janusz Sewastianow desygnuje WKS
4. U16 Halowy Puchar Polski 28.12-30.12.2023 Kraków Krzysztof Malczyk Błażej Walczak desygnuje WKS
5. U18 OTK 28.12-30.12.2023 Sobota Wojciech Jaraczewski Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
6. KiM Halowy Puchar Polski 28.12-30.12.2023 Pszczyna Wojciech Pękała Iwona Lisiecka desygnuje WKS
7. U12 Halowe Mistrzostwa Polski 06.01-12.01.2024 Bielsko-Biała Aleksandra Musiał Iwona Lisiecka Dawid Błaszczyk, Aleksandra Kuchta, Adrianna Miodek, Józef Poteralski, TG: Mykona Antonenko
8. U14 Halowe Mistrzostwa Polski 06.01-12.01.2024 CKT Grodzisk Mazowiecki Jarosław Lewandowski Dorota Milczarek Jakub Karbownik, Aleksandra Nadajewska, Magdalena Wąsacz (WKS), Weronika Woźny, TG: Kacper Drobik, Maciej Kęszczyk
9. U18 Halowe Mistrzostwa Polski 06.01-12.01.2024 Pszczyna Wojciech Pękała Tomasz Pazik Zuzanna Lamch, Wojciech Sobieraj, Adrianna Śliwińska
10. U16 OTK - 16 06.01-08.01.2024 Zielona Góra Iwona Kowalska-Arteniuk Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
11. U16 OTK 06.01-08.01.2024 Sobota Jacek Gąsiorek Maksymilan Rozwadowski desygnuje WKS
12. U12 OTK 13.01-15.01.2024 Sobota Jacek Gąsiorek Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
13. U18 OTK 13.01-16.01.2024 CKT Grodzisk Mazowiecki Jarosław Lewandowski Magdalena Owczarek desygnuje WKS
14. KiM Halowy Puchar Polski 13.01-15.01.2024 Pszczyna Wojciech Pękała Błażej Walczak desygnuje WKS
15. U16 Halowe Mistrzostwa Polski 13.01-19.01.2024 Toruń Renata Sokołowska Wojciech Mazerant Dawid Błaszczyk, Adrianna Śliwińska, Jadwiga Wygoda, TG: Zuzanna Lamch, Wojciech Sobieraj, Weronika Woźny
16. AiS ITF MT200 13.01-18.01.2024 Szczecin Andrzej Czyż Tomasz Pazik desygnuje WKS
17. U12 OTK Polska-Czechy 20.01-22.01.2024 Bielsko-Biała Aleksandra Musiał Józef Poteralski desygnuje WKS
18. U12 OTK Polska-Czechy 20.01-22.01.2024 Pszczyna Wojciech Pękała Błażej Walczak desygnuje WKS
19. U14 OTK 20.01-23.01.2024 Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
20. U16 OTK 20.01-23.01.2024 Puszczykowo Beata Rzeźnik-Kerber Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
21. U18 ITF J60 22.01-28.01.2024 Warszawa Katarzyna Krajowska-Kukiel Wojciech Mazerant Mateusz Filipek, Weronika Woźny, Jakub Karbownik (WKS), Adam Spyra (WKS)
22. U12 OTK 27.01-30.01.2024 Pszczyna Wojciech Pękała Józef Poteralski desygnuje WKS
23. U12 OTK - 16 27.01-29.01.2024 Zielona Góra Iwona Kowalska-Arteniuk Małgorzata Plichcińska desygnuje WKS
24. U14 OTK 27.01-29.01.2024 Sobota Jacek Gąsiorek Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
25. U18 ITF J60 28.01-04.02.2024 Szczecin Janusz Korzeniewicz Tomasz Pazik Julia Rzadkowska, Zuzanna Lamch, Weronika Woźny
26. U14 Winter Cup 02.02-04.02.2024 fairPlayce Poznań Jakub Rękoś Wojciech Mazerant Dawid Błaszczyk, Maksymilian Rozwadowski, Wiktor Wolski (WKS)
27. U16 Winter Cup 02.02-04.02.2024 Pszczyna Wojciech Pękała Patrycja Mierzwińska-Kulik Mykola Antonenko (WKS), Maciej Kęszczyk, Monika Pietkiewicz
28. U12 OTK 03.02-05.02.2024 Szczawno-Zdrój Robert Kosiński Bronisław Przybył desygnuje WKS
29. U12 OTK 03.02-05.02.2024 Chrzanów Wojciech Pękała Iwona Lisiecka desygnuje WKS
30. U12 OTK 03.02-06.02.2024 CKT Grodzisk Mazowiecki Jarosław Lewandowski Magdalena Owczarek desygnuje WKS
31. U14 OTK - 16 03.02-05.02.2024 Zielona Góra Iwona Kowalska-Arteniuk Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
32. U18 ITF J60 04.02-11.02.2024 Puszczykowo Beata Rzeźnik-Kerber Przemysław Krawczyk Zuzanna Lamch, Maksymilian Rozwadowski, Jakub Ukalski, TG: Dawid Błaszczyk
33. U12 Halowy Puchar Polski 10.02-12.02.2024 Toruń Jarosław Adamkiewicz Michał Szwed desygnuje WKS
34. U14 OTK - 16 10.02-12.02.2024 Pszczyna Wojciech Pękała Iwona Lisiecka desygnuje WKS
35. U14 OTK 10.02-13.02.2024 CKT Grodzisk Mazowiecki Jarosław Lewandowski Dorota Milczarek desygnuje WKS
36. U16 OTK 10.02-13.02.2024 Bielsko-Biała Aleksandra Musiał Błażej Walczak desygnuje WKS
37. KiM Halowy Puchar Polski 10.02-12.02.2024 Sobota Jacek Gąsiorek Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
38. KiM Mistrzostwa Polski 12.02-18.02.2024 Leszno Wojciech Jaraczewski Krzysztof Malczyk Zuzanna Lamch, Aleksandra Nadajewska, Adrianna Śliwińska, Weronika Woźny, TG: Dawid Błaszczyk, Wojciech Sobieraj
39. U12 OTK - 16 17.02-19.02.2024 Pabianice Joanna Piotrowska Aleksandra Nadajewska desygnuje WKS
40. U14 OTK - 16 17.02-19.02.2024 Stalowa Wola Tomasz Adamowicz Janusz Sewastianow desygnuje WKS
41. U14 Halowy Puchar Polski 17.02-20.02.2024 fairPlayce Poznań Jakub Rękoś Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
42. U16 OTK 17.02-19.02.2024 Chrzanów Wojciech Pękała Błażej Walczak desygnuje WKS
43. U18 Halowy Puchar Polski 17.02-20.02.2024 Pszczyna Wojciech Pękała Józef Poteralski desygnuje WKS
44. U12 TE 2 18.02-25.02.2024 CKT Grodzisk Mazowiecki Dorota Milczarek Anna Kurek Jakub Karbownik (WKS), Magdalena Wąsacz (WKS), Weronika Woźny, Szymon Stępień (WKS)/Jakub Ukalski
45. U12 OTK 24.02-27.02.2024 Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
46. U12 OTK - 16 24.02-26.02.2024 Stalowa Wola Tomasz Adamowicz Janusz Sewastianow desygnuje WKS
47. U16 OTK 24.02-27.02.2024 Puszczykowo Beata Rzeźnik-Kerber Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
48. U18 OTK 24.02-26.02.2024 Bielsko-Biała Amelia Burnecka Józef Poteralski desygnuje WKS
49. KiM Halowy Puchar Polski 24.02-26.02.2024 Giebułtów Katarzyna Strączy Błażej Walczak desygnuje WKS
50. U14 TE 3 25.02-02.03.2024 CKT Grodzisk Mazowiecki Dorota Milczarek Tomasz Pazik Jakub Karbownik (WKS), Magdalena Wąsacz (WKS), Jakub Ukalski, Weronika Woźny
51. U12 OTK 02.03-05.03.2024 Puszczykowo Beata Kerber-Rzeźnik Piotr Gąsiorek desygnuje WKS
52. U12 OTK - 16 02.03-04.03.2024 Bielsko-Biała Amelia Burnecka Błażej Walczak desygnuje WKS
53. U14 OTK 02.03-04.03.2024 Szczawno-Zdrój Robert Kosiński Bronisław Przybył desygnuje WKS
54. U14 OTK 02.03-04.03.2024 Chrzanów Wojciech Pękała Jakub Żbik desygnuje WKS
55. U16 Halowy Puchar Polski 02.03-05.03.2024 CKT Grodzisk Mazowiecki Dorota Milczarek Tomasz Pazik desygnuje WKS
56. U18 OTK 02.03-04.03.2024 Sobota Jacek Gąsiorek Zuzanna Lamch desygnuje WKS
57. U12 OTK - 16 09.03-11.03.2024 Katowice Jerzy Pyka Józef Poteralski desygnuje WKS
58. U14 Halowy Puchar Polski 09.03-12.03.2024 Mysiadło Rafał Kilijański Dorota Milczarek desygnuje WKS
59. U16 OTK 09.03-12.03.2024 Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
60. KiM OTK 09.03-12.03.2024 Chrzanów Wojciech Pękała Błażej Walczak desygnuje WKS
61. U14 OTK 16.03-18.03.2024 Bielsko-Biała Amelia Burnecka Józef Poteralski desygnuje WKS
62. U18 OTK 16.03-19.03.2024 Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
63. U12 OTK Polska - Czechy 23.03-25.03.2024 Bytom Dariusz Łukaszewski Iwona Lisiecka desygnuje WKS
64. U12 OTK Polska - Czechy 23.03-25.03.2024 Zabrze Błażej Walczak desygnuje WKS
65. U16 OTK - 16 23.03-25.03.2024 Pszczyna Wojciech Pękała Józef Poteralski desygnuje WKS
66. U16 OTK 23.03-25.03.2024 Szczawno-Zdrój Robert Kosiński Bronisław Przybył desygnuje WKS
67. KiM Halowy Puchar Polski 13.04-15.04.2024 CKT Grodzisk Mazowiecki Dorota Milczarek Małgorzata Plichcińska desygnuje WKS
68. TnW ITF Futures Series 18.04-21.04.2024 Płock Wiesław Chrobot Tomasz Pazik desygnuje WKS
69. TnW ITF Futures Series 22.04-25.04.2024 Płock Wiesław Chrobot Tomasz Pazik desygnuje WKS
Dzisiaj jest piątek, 01 marzec 2024.

Urodziny obchodzą: Justyna Richter, Marek Bieniek
Statystyki sędziów