Kolegium Sędziów PZT

ul. Konduktorska 4/10
00-775 Warszawa

E-mail: sedziowie@sedziowiepzt.pl
Numer konta: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 87 1600 1374 0003 0057 6053 3151
Zaplanowane szkolenia

AKTUALNOŚCI >> Selekcja Billie Jean King Cup Polska-Brazylia

Nowa Srebrna Blaszka!Z radością informujemy, że nasza koleżanka Katarzyna Radwan, po dorocznym spotkaniu International Recertification Meeting, otrzymała uprawnienia Silver Badge Chair Umpire! Tym samym Kasia jako trzecia polska sędzia, po Gabrieli Załodze i Marcie Mrozińskiej, dołączyła do grona arbitrów z tak wysokimi uprawnieniami.

Katarzyna przygodę z sędziowaniem rozpoczęła w 2006 r. mając zaledwie 16 lat i będąc wciąż aktywną zawodniczką sekcji tenisowej AZS Poznań. W kolejnych latach rola arbitra stała się jej podstawowym zajęciem. Do grona sędziów międzynarodowych Kasia dołączyła w roku 2013, kiedy to z wynikiem pozytywnym ukończyła szkołę ITF Level 2 w fińskiej miejscowości Vierumaki. Niecałe trzy lata później zdobyła uprawnienia ITF Bronze Badge na szkoleniu w Wiedniu, a pod koniec 2016 roku została zaproszona do ITF Grand Slam Development Team. Na początku tego roku na kortach w Melbourne Kasia pierwszy raz w swojej karierze sędziowała finał turnieju wielkoszlemowego jako sędzia główna.

Ponadto od czterech lat Katarzyna jest członkiem Prezydium Kolegium Sędziów PZT, gdzie aktualnie pełni funkcję Wiceprzewodniczącej i odpowiada za wymiany międzynarodowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Dzisiaj jest piątek, 16 kwiecień 2021.

Urodziny obchodzą: Marcin Cytawa, Michał Słoka
Statystyki sędziów